Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Kredītportfeļa aktīvu pārvaldīšana.

SIA ”A24” ir viens no lielākajiem privātajiem nebanku hipotekārā kredītportfeļa īpašniekiem un pārvaldniekiem Latvijā. SIA “A24” pēdējo 3 gadu laikā ir iegādājusies vairāk kā 600 hipotekāro kredītu par kopējo summu vairāk kā 5 Milj. EUR. Uzņēmuma mērķis ir pārdomāta un diferencēta, un kvalitatīva  hipotekārā kredītportfeļa aktīvu administrēšana visā Latvijas teritorijā.

“A24 Finance” vērtības

Atbildība

Atbildība

  • Ir sens teiciens ”Nauda mīl kārtību”. Arī mēs mīlam kārtību – gan attiecībās ar saviem klientiem, gan finansēs.
  • Mēs vienmēr esam augstu vērtējuši atklātību un godīgu savstarpējo sadarbību, tāpēc pie mums jūs nesastapsiet slēptus līgumu noteikums, slēptas izmaksas vai negaidītus pārsteigumus.
  • Uzņemoties jaunas saistības vienmēr iesakām tās rūpīgi izvērtēt. Tieši tāpēc pirms līgumu parakstīšanas mūsu sadarbības partneri vienmērt nosūta līgumus klientiem, lai viņiem būtu iespēja nesteidzīgi ar tiem iepazīties un nepieciešamības gadījumā saņemt izvērstu skaidrojumu uz sev interesējošiem jautājumiem.

Pieredze

Pieredze

  • Mēs apkalpojam virāk kā 1500 aizdevumu par kopējo summu vairāk nekā EUR 17,000,000.  Tas varbūt nav daudz, taču ja ņemam verā, ka mums ir vieni no labākajiem kredītu atmaksas kvalitātes rādītājiem nozarē, tad mēs ar to lepojamies!
  • Mūsu komandai ir vairāk kā 15 gadu pieredze darījumos ar nekustamo īpašamu
  • Vairāk kā 13 gadu pieredze kreditēšanā, tajā skaitā pieredze darbā kā starptautiskās bankās tā arī nebanku sekotrā