Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Jauniem klientiem

Ja esat saņēmuši paziņojumu par cesiju no SIA “A24”, tas nozīmē, ka esam iegādājušies prasījuma tiesības un apsveicam Jūs ar pievienošanos mūsu klientu lokam! Ko tas nozīmē Jums? Jums kā hipotekārajam aizņēmējam tas nemaina nevienu no līdzšinējiem līguma nosacīju-miem. Vienīgās izmaiņas – turpmākos maksājumus Jums būs jāveic uz paziņojumā norādītajiem SIA “A24” rekvizī-tiem. Papildus informāciju varat saņemt zvanot uz paziņojumā norādīto telefona numuru vai sazinoties ar mums izmantojot e-pastu.

SIA „A24”,

Reģ Nr.: 40103739329,

A/S„Swedbank”,

Kods: HABALV22;

LV56HABA0551037649462

Maksājum mērķī jānorāda līguma numurs un persona, par kuru veicat maksājumu, ja neesat Aizņēmējs.

 Esošiem Klientiem

Katra diena ir jaunu iespēju un izaicinājumu pilna. Iespējams tieši šodien Jums ir radusies nepieciešamība veikt būtiskus pirkums, iespēja veiksmīgi pārdot esošo īpašumu, uzsākt būvniecību vai veikt mežistrādi Jūsu īpašumā. Taču varbūt tieši otrādi – Jums ir radušies neparedzēti izdevumi un grūtības segt tekošos maksājumus. Jebkura situācija ir atrisināma un mēs ar prieku Jums palīdzēsim. 97% esošo klientu ir pozitīvi novērtējuši mūsu padomus, konsultācijas un piedāvātos finanšu risinājumus. Nodrošinām:

  • Dažāda veida piekrišanas un atļaujas darbībām ar ieķīlāto īpašumu
  • Esošo līgumu izmaiņas (summas palielināšana/ termiņa pagarinājumi)
  • Aizdevumu restrukturizēšana/ kredītbrīvdeinas/ maksājumu atlikšana
  • Aizdevumu apvienošana
  • Konsultācijas

Piezvaniet mums – un mēs centīsimies piedāvāt jums labāko iespējamo risinājumu!